• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat «» Następny temat
Będe brała rozwód Jastrzębie Zdrój
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:17   Będe brała rozwód Jastrzębie Zdrój  

Zacznę od tego że jestem w zwiazku ze swoim mężem od 10 lat mieszkam w Jastrzębiu Zdrój i muszę przyznać wszystko było okej. Ale od ostatnich dwóch lat zaczął się dziwnie zachowywać nie pozwalał mi zaglądać w telefon przeglądać jego rzeczy,wtedy podejrzewałam u niego najgorsze i okazało się to prawdą kiedy znalazłam u w jego komórce smsy o podtekstach erotycznych i uznałam że miarka się przebrała znalazłam jeszcze wiele innych dowodów potwierdzających moją teże :( Aktualnie poszukuje adwokata w okolicach Jastrzębia Zdrój wszystko się posypało:( Kogo moglibyście mi polecić żębym zachowała dzieci dla siebie i mieszkanie.

REKLAMA

Wysłany: 2018-08-24, 18:18     

Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:18     

Napewno tego jesteś pewna rozwód to wiele wyrzeczeń nie zawsze sąd możę ci przyznać dostęp do opieki na dziećmi wszystko zależy od tego jak sprawa potoczy się w sądzie oczywiśćie możę być różnie... Kiedyś miałem sprawę sądową odnośnie spadku, wtedy korzystałem z usług Pana Riedela i byłem zadowlony.

Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:19     

Chyba nie będę miała wyjścia skoro on olewa całą naszą rodzinę i mnie. Pozostało mi tylko wywalczyć jak najwięcej.

W jaki sposób mogłąbym skontaktować się z tą kancelarią ? Posiadają jakąś witrynęinternetową.

Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:20     

Wystarczy przecież tylko wygooglować proszę bardzo adwokat riedel https://www.adwokat-riedel.pl/ No sama widzisz czasami nie mamy wyjścia i musimy korzystać z tych ostatnich metod w tym przypadku jest to rozwód. Skoro spróbowałaś już wszystkiego pozostało tylko wywalczyc jak najwięcej dla siebie. Napewno Pan Riedel ci w tym pomoże ja byłem bardzo zadowlony z jego usług.

Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:21     

Dzięki wielkie dzisiaj skorzystam z oferty jego kancelarii i postaram się z nim skontatkować zdaję sobię że nie będzie to łatwa walka... Ale takiego mam małżonka więcej nie będę się męczyć mam poprostu dość.

Gość

Wysłany: 2018-08-24, 18:22     

Sama widzisz że życie pisze różne scenariusze i czasami nie mamy na niektóre z nich wpływu. Ale życie również zaskakuje może z czasem znajdziesz innego mężczyzne który okarzę się twoją miłością:) Więc głowa do góry życie toczy się dalej.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach