• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat «» Następny temat
Używał ktoś z was kroplówek witaminowych w Gdyni ?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2018-10-05, 14:32   Używał ktoś z was kroplówek witaminowych w Gdyni ?  

Hej tak jak w tytule ktoś z was używał może kroplówek witaminowych w którejś z klinik w Gdańsku. Moja mama cierpi na bardzo specyficzną chorobę i zależało by jej na takowej kroplówce ze względu na niedobory witamin. Gdzie można skorzystać z oferty w której byłyby takie kroplówki dostarczane jej do domu ?

REKLAMA

Wysłany: 2018-10-06, 15:33     

Gość

Wysłany: 2018-10-06, 15:33     

Moja mama jeździła kiedyś do kliniki i korzystała z tych kroplówek witaminowych efekty są zadowalające ale również ważnym czynnikiem jest dieta.

Gość

Wysłany: 2018-10-07, 13:09     

Mieszkam w Gdyni i kiedyś korzystałem z pogotowia pielęgniarskiego które oferowało kroplówki witaminowe teraz strony internetowej ci nie podam ale pozwolili mi się uporać z moim problemem niedoboru witaminy B2. Ale zapewne ktos na forum może korzystał z ich oferty i się wypowie w tym wątku.

Gość

Wysłany: 2018-10-08, 12:52     

Okej a moglibyście podać mi stronę internetową tej kliniki z kroplówkiami ? Abym mógł przejrzeć ich ofertę.

Gość

Wysłany: 2018-10-09, 10:33     

Jeżeli jesteś zainteresowany ich ofertę możesz zobaczyć tutaj https://pogotowie-pielegniarskie.pl/uslugi-pielegniarskie-w-domu/kroplowki-witaminowe.html

Gość

Wysłany: 2018-10-10, 08:51     

Właśnie przejrzę co mają do zaoferowania i postaram się zadecydować co robić dalej.
Dzięki wielkie za podanie linku.

Gość

Wysłany: 2018-10-11, 10:33     

Fajną opcją są również kroplówki witaminowe z aminokwasami mi bardzo pomogły.

Gość

Wysłany: 2018-10-12, 12:45     

Jestem gotowy w przyszłym tygodniu sotsuje pierwszy wlew witaminowy w pogotowiu pielęgniarskim.

Gość

Wysłany: 2018-10-19, 21:43     

[quote="Anonymous"]Jestem gotowy w przyszłym tygodniu sotsuje pierwszy wlew witaminowy w pogotowiu pielęgniarskim.[/quote]

Też przetestowałem, jestem zadowolony.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach